Петров став 17-м в першому вільному заїзді

Росіянин Віталій Петров в ході першого вільного заїзду на Гран–прі Великобританії – дев’ятого етапу чемпіонату світу в класі Формула–1 посів 17–е місце. Телеканал Росія–2 і Вести.Ru транслюють змагання Формули–1 .

Кращий результат в ході першої сесії вільних заїздів, яка проходила під дощем, показав австралійський пілот Red Bull Racing Марк Веббер, його результат 1.46.603. Російський гонщик Lotus Renault GP Віталій Петров відстав від Веббера на три секунди , розташувавшись на 17–й позиції. У наступних вільних заїздах йому належить зробити максимум можливого, щоб поправити становище, тим більше що плани на Гран–прі Великобританії у Петрова були амбітні.

Другий час, слідом за Уеббером, показав семиразовий чемпіон світу, пілот Mercedes Міхаель Шумахер, третє – у Рубенса Барікелло, що виступає за Williams. Гонщик Sauber японець Камуі Кобаясі серйозно пошкодив машину, не зумівши утримати її на трасі, але до цього він встиг показати 18–ий час, відразу услід за Петровим.

Фернандо Алонсо на Ferrari фінішував у першому вільному заїзді 7–ий час. За словами іспанського гонщика, саме Гран–прі Великобританії стане ключовим у боротьбі за чемпіонський титул. Поки в загальному заліку впевнено лідирує Себастьян Феттель (161 очко), випереджаюче Дженсона Баттона (101 бал) і Марка Уеббера (94 очки). У Фернандо Алонсо 69 балів, а у Віталія Петрова – 31.

Саме в Сільверстоуні стане зрозуміло, хто з команд найкраще адаптував свої автомобілі під нові правила . Я думаю, що ми повинні почекати і подивитися, чи в змозі ми боротися з Red Bull , – сказав Фернандо Алонсо. – Їх автомобілі до цих пір був занадто: ком домінуючим. Я думаю, що після восьми гонок у Феттеля могли б бути всі вісім перемог, якби не помилки в Канаді та Китаї . Алонсо підкреслив: Такого переваги в Формулі–1 не було з 2004–го року, коли був час Міхаеля Шумахера .

Телеканал Росія–2, Вести.Ru і Sportbox.Ru ведуть трансляції з Гран–прі Великобританії. У п’ятницю стартує 2–я вільна практика, початок о 15.30 за московським часом. У суботу – 3–я вільна практика, початок о 12.55, і кваліфікація, початок о 15.55. У неділю о 15.45 стартує головна гонка.

This entry was posted in Спорт. Bookmark the permalink.